סל פעילויות און-ליין לימי קורונה

בימים האלה הצורך בסדנאות גדול מתמיד – פיתוח צוותים ומנהלים, חשיבה קדימה, שדרוג המיומנויות הרכות ואפילו פעילויות גיבוש מהנות. את כל אלו ועוד תוכלו למצוא בין מגוון החוויות שאנו מציעים ובפורמט חווייתי מותאם לאון-ליין.
אנו עובדים עם  "ZOOM" ועם "Microsoft Teams", מספר המשתתפים מוגבל ל100 אך יש להתאימו לצורכי הקבוצה בכל מקרה.

סדנאות העשרה לבחירתכם

 • מולטי-טסקינג ועבודה בעומס –

  אנו חיים בעידן של מולטי-טסקינג ותשומת הלב שלנו מוצפת כל הזמן בגירויים שונים ומגוונים המגיעים הן מהסובב אותנו והן מראשנו חסר המנוח. במהלך הסדנה נבין איך לחץ משפיע עלינו, כיצד מולטי-טסקינג וריבוי משימות פוגעים בתפקוד שלנו ביום יום ונרכוש כלים פרקטיים להתמודדות יעילה עם עומס בחיינו.

 • שיתוף ובניית אמון –
  מפקדים, חיילים ואפילו בני זוג – אמון בין אישי הוא הדבק המחבר ביננו. קיומו בונה והעדרו הרסני. בתקופה מאתגרת כמו זו בה אנו מצויים כיום, אמון ושיתוף מהווים מרכיבים מהותיים בקידום סימפתיה, אמפתיה וחמלה, למילוי צרכים הדדי, לזיקה חברתית ואף לאהבה ללא תנאי. מטרתה של הסדנה היא לעורר, בעזרת סדרת תרגילי שיח בקבוצות ובזוגות, את תחושת האמון בין המשתתפים בזמן הפעילות ולאחריה ולהותיר אצלם פרספקטיבה, ידע וכלים בעלי פוטנציאל להשפיע על מערכות היחסים שלהם במעגלי העבודה, המשפחה וחיי היום יום, במיוחד במצבים בהם חסר אמון.

 • מבט לאופק – סדנת צילום חזון וערכים –
  המצלמה ככלי למפגש ישיר עם ערכי היחידה, החזון האישי והתחושות האישיות. סדנה המעודדת ביטוי אישי לצד דיון על מטרות משותפות. המשתתפים מתוודעים לערכי היחידה ולערכים שלהם עצמם במטרה לייצר חיבור ולהתוודע לסוגיות כמו – "איך אני רואה את עצמי אחרי המשבר?", "איך אני רואה את היחידה אחרי המשבר?"

 • ממשקים ותקשורת – בנייה וגיבוש צוותים מרחוק –
  הסדנה תציע למשתתפים פעילויות חווייתיות המותאמות לאון-ליין הן בפורום מליאתי והן בקבוצות עבודה קטנות. הפעילויות מייצרות חוויה מגבשת, מעודדות הכרות אישית בין חברי הצוות ומספקת מסקנות וכלים עוצמתיים שישפיעו על התנהלותם של המשתתפים ביום יום. תכני הסדנה יותאמו ללקוח מתוך למידה מוקדמת שלמטרות הצוות והאתגרים העומדים בפניהם במציאות החדשה.

סדנאות כיף וגיבוש לבחירתכם

 • משחקי תיאטרון ואימפרוביזציה
  משחררים את היצירתיות, מחדדים  את ההקשבה, החשיבה המהירה ועבודת הצוות. לפרטים
 • תיפוף-גוף
  חוויית קצב המשלבת תיפוף על הגוף ובמקצבים שונים. בעזרת המוזיקה נוצרת אווירה של עבודת-צוות, סינכרון והתלהבות. לפרטים
 • ריקודי בטן
  שמחה ושחרור באמצעות ריקוד, תנועה והרבה הומור. חוויה מצחיקה וייחודית לגיבוש באווירה של שחרור ממתחים והסרת מחיצות. לפרטים
 • ריקוד הודי
  בואו לחוות את המחול ההודי, החל מהריקודים הנמרצים מהסרטים המוזיקליים של בוליווד, בירת הסרטים של המזרח, וכלה בריקודים המסורתיים שמוצאם במקדשים. לפרטים
 • טאי-צ'י וצ'י קונג
  תרגילי תנועה רכה וזורמת, המקדמים את הסינכרון בין המתרגלים, את הריכוז ואת שלוות הנפש. לפרטים
 • אוריגמי
  אמנות קיפול הניר היפנית המסורתית – אצלכם בידיים. סדנה הבנויה מאתגר, ניסוי ותהיה וכמובן – יצירה. לפרטים
 • יוגה ומדיטציה
  תרגול היוגה מחזק את הגוף ומביא עימו לשיפור זרימת הדם והחמצן לאברי הגוף, שיפור המטבוליזם, חיזוק וגמישות השלד והשרירים ועוד. מתאים לכל גיל ורמה של כושר וגמישות והמדריכים בעלי נסיון רב בהוראת היוגה. לפרטים